Ogólnopolskie Zawody Sportowe OHP

W dniach 10 – 13.06.2019r. w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie odbyły się Ogólnopolskie Zawody Sportowe Ochotniczych Hufców Pracy. Na starcie zameldowały się 23 zespoły ( razem 160 zawodników)  ze wszystkich województw – wśród nich uczestnicy Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Gołdapi. Naszą jednostkę reprezentowali: Daniel Szleszyński , Piotr Racis oraz Dawid Płach.

  Przez 3 dni zawodnicy sprawdzali się i rywalizowali w konkurencjach lekkoatletycznych takich jak : bieg na 200, 400, 1500 m, pływanie na 50 m , skok w dal, rzut piłką lekarską w tył, rzut lotką do celu, rzut piłką do kosza .

  Zawody odbyły się w atmosferze zdrowej współpracy i w myśl zasad uczciwej rywalizacji.   W ramach rekreacji uczestnicy dodatkowo mogli skorzystać z  basenu , strzelnicy lub nauki tańca towarzyskiego.

  Nasza drużyna przywiozła złoty medal. Szczęśliwym zdobywcą został Daniel Szlaszyński w rzucie lotką do celu. Gratulujemy sukcesu i życzymy podobnych osiągnięć.

Ewa Śniczewska